Yıllardır yazıp duruyorum ama web sitelerimi yapmaya/yeninden yapmaya harcadığım zamanı yazmaya harcasaydım iki Nobel’im garantiydi. Efendim şu olmadı bu boldu, doluya koydum almadı boşa koymadım dolmadı ya da ne bileyim, elektrikler kesildi çalışamadım türünden yaklaşımlar içine girecek değilim bu saatten sonra. Mal elimizde olandan ibaret… Eh, alıcısı da pek çok olmadığı için daha fazla kanırtmaya da gerek yok ve olanla yetinmek durumundayım. Son zamanlarda fermentasyon olayına merak sardım ve probiyotik besinler hakkındaki bilgilerimi her gün artırıyorum. Mutfaktan bölümünü yeni ekliyorum siteye ve bu bölüm de hızla gelişecek gibi geliyor bana. Sayfa altlarında göreceğiniz minik satırı kullanır ve takibe başlarsanız, yeni eklenen içerik olduğunda kaçırmazsınız.

Okumak istediğiniz yazılara aşağıdaki bağlantıları ya da sayfa menüsünü kullanarak ulaşabilirsiniz.

Tembellik sorunlarımı alt etmeyi başardıkça yazabildiklerim. Karayoluyla bir Avrupa ve havayoluyla bir Moskova seyahati.

YOL YAZILARI

Türlü mutfak maceraları. Şarap, bira, peynir, kombucha, fermente turşu vb yapımıyla ilgili yazılar, yemek tarifleri.

MUTFAKTAN

Aklıma bir şeyler estikçe yazdıklarım… Genellikle saçma sapan ve dişe dokunmayan şeyler.

ORDAN BURDAN

Kendim yapayım diyenler için olabildiğince ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış çeşitli tarifler. Kendi yapmaktan zevk alanlar için.

KENDİN YAP